REKLAMA

22-latka w BMW wymusiła pierwszeństwo. Senior w szpitalu

REKLAMA

To były wyjątkowo pracowite święta dla płockich policjantów. Funkcjonariusze interweniowali przy kolizjach, włamaniach, kradzieżach a także wypadku z udziałem młodej kierującej i seniora.

Między 19 a 22 kwietnia Komenda Miejska Policji w Płocku odnotowała 32 kolizje z czego 21 miało miejsce w naszym mieście. Policjanci również zatrzymali nietrzeźwych kierowców,  8 na terenie powiatu płockiego oraz 3 na terenie miasta Płocka.

W niedzielę, 21 kwietnia około godz. 18.15 doszło do wypadku drogowego w Płocku, na skrzyżowaniu ul. Tysiąclecia i Bielskiej.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca bmw 22-letnia kobieta, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu podczas skręcania w lewo kierującemu peugeotem – informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Kierowca peugeota, 71-letni mieszkaniec powiatu płockiego, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – wyjaśnia.

Podczas świątecznego weekendu nie zabrakło zdarzeń o charakterze kryminalnym.

– 22 kwietnia w Mańkowie doszło do kradzieży rzeczy z pojazdu osobowego. Wartość strat wyceniono na 1500 zł.
– 21 kwietnia w Płocku przy ul. Dabrówki włamano się do mieszkania, z którego skradziono telewizor. Trwają czynności, w celu ustalenia sprawcy włamania i kradzieży telewizora.
– 20 kwietnia w Płocku przy ul. Sienkiewicza doszło do uszkodzenia szyby i elewacji budynku. Sprawca został zatrzymany przez policjantów.
– 19 kwietnia w Płocku przy ul. Kolegialnej miała miejsce kradzież portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy.
– 19 kwietnia w miejscowości Mańkowo został zatrzymany kierujący, który posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
– 19 kwietnia w Płocku przy ul. 1 Maja uszkodzono nawierzchnię tartanową i ogrodzenie boiska szkolnego. Wartość strat to 3 tys. zł.W wielkanocny weekend policjanci zatrzymali 11 nietrzeźwych kierowców: 8 na terenie powiatu płockiego oraz 3 na terenie miasta Płocka.

Funkcjonariusze płockiej drogówki zatrzymali też, w wyniku intensywnych kontroli prędkości, prawo jazdy aż 9 kierującym, którzy ponad dwukrotnie w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość.

Gdzie radar?
23 kwietnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 6-14 na trasie Płock – Brudzeń – Płock.

23 kwietnia prowadzone są też policyjne działania „Trzeźwość w przewozie osób”.

– Na terenie Płocka oraz powiatu płockiego zostaną przeprowadzone działania „Trzeźwość w przewozie osób”. Ich celem jest ujawnianie nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego, szczególności wykonujących zarobkowy przewóz osób oraz zminimalizowanie ilości zdarzeń drogowych z ich udziałem – wyjaśnia rzecznik płockiej policji.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. X-05 says:

  Gdzie policja??? Nagminne przekraczanie prędkości na płockich drogach, wyprzedzanie na trzeciego i w miejscach zabudowanych, szczególnie przy szkołach, np.w Trzepowie to wręcz norma. Panowie Policjanci, zróbcie coś z idiotami, bardzo proszę!!!

 2. Pojo Loko says:

  Prawie jak na kazachskim stepie.

 3. Agro Farmyr pełnum gęmbu says:

  OOO ale to na razie tak sucho ,na razie tylko :))))))))))

 4. bolek says:

  Chłopstwo wiencej pije od miastowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU