REKLAMA

Zaginęła 15-latka z Płocka

REKLAMA

Komenda Miejska Policji w Płocku prosi o pomoc w odnalezieniu 15-letniej Natalii Krakiewicz. Płocczanka wyszła 4 lipca z domu i do tej pory nie wróciła.

Płoccy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu Natalii Krakiewcz. 15-letnia płocczanka 4 lipca wyszła z domu i od tamtej pory do niego nie wróciła ani nie skontaktowała się z rodziną.

– Jeśli widziałeś nastolatkę bądź znasz miejsce jej pobytu, to skontaktuj się z płocką policją – apeluje mł. asp. Marta Lewandowska oficer prasowa KMP w Płocku.Rysopis zaginionej: około 165 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy do ramion koloru jasnobrązowego.
Dziewczyna ubrana była w krótkie, bordowe spodenki i koszulkę na krótki rękaw koloru fioletowo-różowego.

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 705 16 00; 47 705 16 01 i pod numerem alarmowym 112.

zaginiona Natalia Krakiewicz, fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. Auu auuu says:

  Na tym zdjęciu wyglada jakby wiecej miala, dziecko a oczy jak u starej kobity sińce wory pod oczami, chyba z ciezkich warunkow dziecko.

  • Piku says:

   Powinna/ien się Pani/Pan powstrzymać od oceniania warunków domowych, czy z jakiej rodziny pochodzi dziewczyna na podstawie zdjęcia. Faktem jest, że zaginęła, a że rodzice zgłosili się po pomoc na policję, świadczy o ich miłości do niej. Mam nadzieję, że się odnajdzie cała i zdrowa. A Pani/Panu życzę więcej ogłady i szacunku do innych.

  • Sheldon says:

   Musi w domu u ciebie poebalo psa i budę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU