REKLAMA

Szalety miejskie już w lipcu. Jak będą wyglądać?

REKLAMA

Agencja Rewitalizacji Starówki ogłosiła już postępowanie przetargowe na wykonanie szaletów miejskich. Nowoczesny i – przyznajmy – niezbędny obiekt ulokowany zostanie w kamienicy przy ul. Grodzkiej 1.

Ogłoszony właśnie obejmuje przebudowę i zmianę sposobu użytkowania kamienicy, z funkcji mieszkalnej na funkcję usługową, a konkretnie szalet miejski, który zostanie zlokalizowany w części parteru oraz na I i II piętrze.

Na parterze zlokalizowane będzie pomieszczenie WC przystosowane dla osób niepełnosprawnych, a także pomieszczenie usługowe (do wynajęcia) oraz pomieszczenie techniczne dla obsługi. Na pierwszym piętrze rozlokowane zostaną pomieszczenia sanitarne dla kobiet: WC, pomieszczenie z umywalkami i odrębne pomieszczenie z prysznicami. Drugie piętro będzie miało podobne pomieszczenia funkcyjne, tyle, że dla mężczyzn.

Wnętrze budynku ma być ozdobione dwoma, biało-czarnymi fototapetami, przedstawiającymi ul. Grodzką, widzianą w perspektywie. Znajdą się one na ścianach nad spocznikami schodów (między parterem i I piętrem oraz między I i II piętrem). Tapety będą dość duże, pierwsza z nich zajmie obszar około 2,5 x 2,6 m, a druga będzie jeszcze większa – 2,5 x 4,6 m. Oprócz nich, we wnętrzu zobaczymy także pięć fototapet, przedstawiających detale architektoniczne kamienic (np. okna) – te umieszczone zostaną w kabinach
wc nad obudową spłuczki.Klienci nie będą mieli problemów z ustaleniem, które pomieszczenie jest męskie, a które damskie. Na drzwiach przyklejone zostaną duże piktogramy z sylwetkami ludzi, o wymiarach ok. 1,8 x 0,8 m. Piktogramy, ale już mniejsze, pojawią się również w umywalni, wc czy przy natryskach.

Chętni na wykonanie tej inwestycji mają czas na złożenie oferty do 16 lutego 2016, do godziny 12, w siedzibie ARS przy pl. Stary Rynek 5 lok. 6 A. Przewidywany termin zakończenia prac wyznaczono jeszcze przed sezonem koncertowym w Płocku – najpóźniej do 30 czerwca 2016 r.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU