Sprawią, że Wasze dzieci miło spędzą czas

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

PKN Orlen zaprasza najmłodszych mieszkańców na kolejną sztukę teatralną wystawioną w ramach projektu „ORLEN DLA PŁOCKA dzieciństwo z uśmiechem”. Na spektakl „Ali Baba i Czterech Rozbójników” zapraszamy wraz z Wędrownym Teatrem Lalek „Małe Mi”.

Przedstawienie sponsorowane przez PKN Orlen zostanie zaprezentowane dzieciom w wieku 4-9 lat dwukrotnie 25 czerwca. Najpierw o godz. 11, a następnie o 14 w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3.

Dotychczas młodzi widzowie i ich opiekunowie wybrali się razem z łódzkimi aktorami w „Wielką Misiową Wyprawę na Księżyc”, wspólnie przeżywali melancholijne chwile podczas opery lalkowej pt. „Tuba Dei i Anioły”, którą zaprezentowali artyści sceny toruńskiej. Podczas majowej odsłony było wyjątkowo słodko za sprawą pięknie opowiedzianej przez wrocławskich aktorów, znanej i lubianej przez pokolenia bajki pt. „Jaś i Małgosia”. Adresatami przedstawień są dzieci w wieku 4-9 lat.

– Ale to nie koniec niespodzianek, bo tym razem przed nami kolejne, czwarte już spotkanie z teatrem. Będzie groźnie i zbójnicko, jednak gwarantujemy, że wszystko dobrze się skończy. Z pewnością będzie to fantastyczne okazja, by najmłodsi goście rozpoczęli wakacje z uśmiechem na ustach – zapewniają organizatorzy.

Projekt „ORLEN DLA PŁOCKA dzieciństwo z uśmiechem”, to cykl bezpłatnych spotkań ze sztuką teatralną adresowaną do najmłodszych widzów. Przedstawienia prezentowane są płockiej publiczności już od marca bieżącego roku i zostały zaplanowane w kolejnych miesiącach do końca roku. W sumie, dzieci obejrzą 10 różnych spektakli, każdy zaprezentowany będzie dwukrotnie.

Po odbiór bezpłatnych wejściówek zapraszamy do SDK już od poniedziałku, 19 czerwca, w godzinach 15.00-18.00. W celu umożliwienia organizacji dogodnych warunków obejrzenia spektaklu dzieciom oraz ze względu na ograniczona liczbę miejsc, na jedną wejściówkę może wejść jeden opiekun z dzieckiem.

Spotkania z teatralną sztuką to świetna okazja dla najmłodszych, którzy mogą nie tylko obejrzeć przedstawienia, ale także poznać pracę aktorów, a przede wszystkim dobrze się bawić.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji