Nowy album płockiego wykonawcy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płocki raper Daniel Szczerbak, używający pseudonimu Dusza, wydał właśnie swój nowy album “Hipersomnia EP”. O czym tym razem opowiadają jego utwory?

26-letni Daniel pochodzi z Płocka, a tworzeniem muzyki zajmuje się siódmy rok. W 2016 roku wydał swój pierwszy album pn. “Fabryka chmur”, teraz ukazała się kolejna produkcja.

– Od wydania poprzedniego materiału wiele się działo, co zaowocowało powstaniem nowego albumu “HIPERSOMNIA EP” – mówi Daniel. – Album składać się będzie z 6 utworów. Jest o wiele bardziej mroczny od poprzednika, jest na nim wiele wspomnień z przeszłości oraz kilka mrocznych, sennych wizji – opisuje plastycznie.

Nie przez przypadek album nosi nazwę Hipersomnia, oznaczającą chorobę, charakteryzującą się przewlekłymi zaburzeniami snu. – Każdy utwór ma w sobie coś z realizmu oraz coś, co przypomina senne wizje – wyjaśnia Dusza. – Album utrzymany jest w tym tonie, ponieważ moja fascynacja snami oraz jednoczesna obawa przed nimi, wywiera na mnie niesamowite emocje – dodaje.

Rap od strony Duszy

Większość podkładów muzycznych do albumu wyprodukował ALAN BEATZ, ale można też usłyszeć produkcję BABINCIEGO. Jedynym gościem na albumie jest siedlecki raper JASNY, którego usłyszymy w ostatnim singlu. Cały album został zrealizowany w warszawskim studiu SOUNDS OF STREET, pod czujnym okiem THEODORA, szerzej znanego w środowisku hip-hopowym.

Jak zdradza Damian, w fazie realizacji jest już kolejny album, który prawdopodobnie ukaże się na początku następnego roku.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji