REKLAMA

Rozkład jazdy imprez związanych z Reggaelandem. Start już w czwartek

REKLAMA

W najbliższy weekend Płock zostanie ogarnięty falą muzyki, której jednoznacznym królem jest Bob Marley, a stolicą wiecznie żywa i kolorowa Jamajka. Festiwal Reggaeland 2014 to już tradycja wakacyjna w naszym mieście, przyciągająca rzeszę fanów.

Festiwal, kojarzony z trzema kolorami, rozpocznie się czwartkowym Kinem Reggaeland, na którym można się pojawić o godzinie 18 w Novym Kinie Przedwiośnie. Nietrudno zgadnąć, że filmy będą w jakimś stopniu zahaczały o muzykę reggae. „W ostatniej chwili. O komiksie w PRL-u” to film w reżyserii Mateusza Szlachtycza, w którym o ścieżkę dźwiękową zadbał Piotr Strembicki, muzyk reggae, znany między innymi z zespołu Izrael. Po filmie odbędzie się spotkanie z reżyserem tej produkcji. Wstęp jest wolny.

Piątek to pierwszy dzień koncertowy. Zanim jednak muzyka, to o godzinie 14 rozpoczną się warsztaty pod przewodnictwem Uhuru Culture. W programie szydełkowanie czapek na dready, szalików i wielu innych włóczkowych gadżetów, własnoręcznie wykonanych przez festiwalowiczów. Ponadto – praca z ecowikliną, makro gry, takie jak chińczyk, kółko i krzyżyk, a także warcaby. Od godziny 15 natomiast powtórka Kina Reggaeland w Novym Kinie Przedwiośnie.Sobota, to między innymi rozmowa na temat wolności z udziałem Sławka Gołaszewskiego, Marii Dembowskiej, Piotra Pawłowskiego, którą poprowadzi Darek Maleo Malejonek. Rozmowa będzie miała miejsce w namiocie soundsystemowym na nadwiślańskiej plaży.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Mariusz says:

    rozumiem Sławek Gołaszewski, Maleo ale kom są Maria Dembowska i Piotr Pawłowski a gdzie są ludzie, którzy w Płocku o tę wolność walczyli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU