Rozpoczyna się remont ul. Kossobudzkiego. Będą utrudnienia w ruchu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak podaje Urząd Miasta Płocka, w poniedziałek, 14 lipca, rozpoczyna się remont ul. Kossobudzkiego. Inwestycja, którą realizuje Miejski Zarząd Dróg, ma zostać zrealizowana do końca sierpnia.

W poniedziałek na Kossobudzkiego ustawione zostaną znaki tymczasowej organizacji ruchu, rozpocznie się też rozbiórka włazów i wpustów ulicznych. Od środy, 16 lipca, do pracy wkroczy sprzęt ciężki – wówczas rozpocznie się frezowanie nawierzchni. W tym samym tygodniu będą przeprowadzone naprawy w studiach i w sieci kanalizacyjnej.

W ramach inwestycji odnowiona zostanie nawierzchnia i zatoki parkingowe. Modernizację przejdzie odcinek od skrzyżowania z ulicą Rembielińskiego do bramy wjazdowej szkoły. Jak podaje ratusz, remont jezdni będzie przebiegał na całej długości lecz zostanie podzielony na pół. Pierwsza wyremontowana zostanie lewa strona ulicy – wtedy mieszkańcy będą poruszać się po prawej części i korzystać z parkingu. W drugiej kolejności będzie remontowana strona prawa, kiedy to parking będzie częściowo wyłączony z użytkowania.

Po wykonaniu prac asfaltowych nastąpi przerwa. Mieszkańcy będą mogli korzystać w tym czasie z całej ulicy. W ostatnim tygodniu sierpnia wykonane zostanie oznakowanie poziome nowej nawierzchni asfaltowej. Powstanie przejście dla pieszych oraz koperty.

Prace na Kossobudzkiego mają zakończyć się 31 sierpnia. Koszt remontu to 179.257,44 zł brutto.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji