REKLAMA

Zamknięta obwodnica w Płocku. Był wyciek substancji

REKLAMA

W środę przed południem czytelnik poinformował nas o zamknięciu Ronda Nafciarzy w Płocku. Okazało się, że zamknięty jest znaczny odcinek obwodnicy Płocka.

Jak wyjaśniła nam mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji, 25 marca przed południem konieczne było zamknięcie części obwodnicy Płocka.

– W związku z wyciekiem olejów na drogę, który może powodować zagrożenie dla ruchu pojazdów, zamknięta została płocka obwodnica na odcinku od ul. Długiej do ul. Otolinskiej – przekazała nam mł. asp. Marta Lewandowska.

Komunikat w tej sprawie przesłał również Urząd Miasta Płocka.– Dziś, prawdopodobnie w wyniku wycieku oleju napędowego z cysterny, doszło do powstania dużych plam powodujących śliskość jezdni na rondach: Nafciarzy, Otolińska oraz Wojska Polskiego, powodując zagrożenie dla ruchu kołowego pojazdów. Rondo Otolińska będzie częściowo przejezdne. Patrole policji i Straży Miejskiej znajdują się na miejscu i kierują ruchem, natomiast strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku i pracownicy ZUM Muniserwis Z.B pracują przy neutralizacji plam z jezdni – informuje Konrad Kozłowski z Referatu Informacji Miejskiej płockiego ratusza.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU