REKLAMA

Zamknięta obwodnica w Płocku. Był wyciek substancji

REKLAMA

W środę przed południem czytelnik poinformował nas o zamknięciu Ronda Nafciarzy w Płocku. Okazało się, że zamknięty jest znaczny odcinek obwodnicy Płocka.

Jak wyjaśniła nam mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji, 25 marca przed południem konieczne było zamknięcie części obwodnicy Płocka.

PowiązaneTematy

– W związku z wyciekiem olejów na drogę, który może powodować zagrożenie dla ruchu pojazdów, zamknięta została płocka obwodnica na odcinku od ul. Długiej do ul. Otolinskiej – przekazała nam mł. asp. Marta Lewandowska.

Komunikat w tej sprawie przesłał również Urząd Miasta Płocka.– Dziś, prawdopodobnie w wyniku wycieku oleju napędowego z cysterny, doszło do powstania dużych plam powodujących śliskość jezdni na rondach: Nafciarzy, Otolińska oraz Wojska Polskiego, powodując zagrożenie dla ruchu kołowego pojazdów. Rondo Otolińska będzie częściowo przejezdne. Patrole policji i Straży Miejskiej znajdują się na miejscu i kierują ruchem, natomiast strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku i pracownicy ZUM Muniserwis Z.B pracują przy neutralizacji plam z jezdni – informuje Konrad Kozłowski z Referatu Informacji Miejskiej płockiego ratusza.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU