REKLAMA

Od piątku duże utrudnienia na ważnej ulicy Płocka. W kolejnych dniach zamknięcie ulic

REKLAMA

W piątek ekipa Wodociągów Płockich zajmie połowę skrzyżowania ul. Łukasiewicza z Al. Kobylińskiego i kolejny fragment Al. Kobylińskiego. W poniedziałek całkowicie zostanie zamknięte skrzyżowanie ul. Łukasiewicza z Bat. Chłopskich. Jakie jeszcze atrakcje dla kierowców?

Na 24 sierpnia Wodociągi Płockie zapowiedziały rozpoczęcie kolejnego etapu budowy kolektorów deszczowych, w związku z czym zajmą połowę skrzyżowania ul. Łukasiewicza z Al. Kobylińskiego oraz kolejny fragment Al. Kobylińskiego (stanie się to po godzinach porannego szczytu).

PowiązaneTematy

– Kierowcy wyjeżdżający ul. Łukasiewicza z osiedla Tysiąclecia, będą mogli kręcić w prawo, w Al. Kobylińskiego, gdzie między cmentarzami ruch będzie odbywał się na dotychczasowych zasadach. Kierowcy wyjeżdżający z ul. Łukasiewicza i skręcający w lewo wjadą na północny pas Al. Kobylińskiego. Na pewnym odcinku – od skrzyżowania do tzw. nawrotki, będzie ona dwukierunkowa. Termin zakończenia prac zależy od warunków atmosferycznych – informuje urząd miasta.

Oznacza to, że dla kierowców poruszających się Alejami Kobylińskiego w kierunku cmentarzy nie będzie już obowiązywał lewoskręt przed skrzyżowaniem z ul. Łukasiewicza.

Tymczasem w poniedziałek, 27 sierpnia, drogowcy całkowicie zamkną fragment ul. Łukasiewicza na odcinku od skrzyżowania z ul. 7 czerwca 1991 r. do północnego przyczółka mostu Płockiego Czerwca 76. Przejazdu nie będzie od godz. 8 do 18.28 sierpnia drogowcy całkowicie zamkną skrzyżowanie ul. Łukasiewicza z ul. Batalionów Chłopskich. Przejazdu nie będzie w godz. 8-15.

30 sierpnia zaś w godz. 8-16 całkowicie zamknięty zostanie przejazd ul. Łukasiewicza na odcinku od mostu Płockiego Czerwca 76 do skrzyżowania z ul. Kobiałka.

1 września (w sobotę) w godz. 8-16 drogowcy całkowicie zamkną skrzyżowanie ul. Łukasiewicza z ul. Długą, gdzie powstaje nowe rondo.

Jak podkreśla urząd miasta, harmonogram robót może ulec zmianie ze względów na warunki atmosferyczne.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. PiS says:

    BRAWO p.TEREBUS ! gratulacje I DLA mzd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU