REKLAMA

Skrzyżowanie ulic Łukasiewicza i Kobiałka zamknięte

REKLAMA

W środę do godziny 13, a także w czwartek, będzie zamknięte skrzyżowanie ulic Łukasiewicza i Kobiałka. Jak informuje urząd miasta, jest to związane z pracami drogowymi w tym miejscu.

4 lipca z powodu prac drogowych jest zamknięte skrzyżowanie ulic Łukasiewicza i Kobiałka. Utrudnienia potrwają od godziny 7 do 13. Zmieniły się z tego powodu trasy autobusów, linie 33 i 35 zostały skierowane objazdem z pominięciem przystanków Jaśminowa, Orlen Arena i przystanku zastępczego w PPP-T.

Objazd dla linii 33 i 35:

  • w kierunku Orlenu normalną trasą do przystanku Gałczyńskiego przy ul. Miodowej, dalej ulicą Gałczyńskiego przez przystanek Słowackiego, następnie bez zatrzymywania się na przystankach po trasie: Gałczyńskiego – Dobrzyńska – Zglenickiego – Łukasiewicza i od przystanku Orlen, brama II normalną trasą do bramy I,
  • w kierunku Orlenu autobusy linii 33 i 35 omijają przystanki Jaśminowa 02 (przy ul. Gałczyńskiego), Orlen Arena 02 (przy ul. Batalionów Chłopskich) i przystanek zastępczy w PPP-T; na trasie objazdowej zatrzymują się dodatkowo na przystanku Słowackiego (na ul. Gałczyńskiego w kierunku ul. Dobrzyńskiej),
  • w kierunku Podolszyc od przystanku Orlen, brama I normalną trasą do przystanku Orlen, brama II, dalej bez zatrzymywania się na przystankach po trasie: Łukasiewicza – Zglenickiego – Dobrzyńska – Gałczyńskiego (z zatrzymaniem na przystanku Słowackiego) – Miodowa i od przystanku Gałczyńskiego normalną trasą w stronę Podolszyc,
  • w kierunku Podolszyc autobusy linii 33 i 35 omijają przystanek zastępczy w PPP-T oraz przystanki Orlen Arena 01 (przy ul. Batalionów Chłopskich) i Jaśminowa 01 (przy ul. Gałczyńskiego); na trasie objazdowej zatrzymują się dodatkowo na przystanku Słowackiego (na ul. Gałczyńskiego w kierunku Orlen Areny).

Około godziny 13 autobusy powrócą na starą trasę.Także w czwartek, 5 lipca, w godzinach 7-13 planowane jest ponowne, całkowite zamknięcie skrzyżowania ulic Łukasiewicza – Kobiałka, ze względu na prace bitumiczne. Będzie obowiązywał objazd ulicami Dobrzyńska – Zglenickiego. Objazdem pojadą także autobusy KM Płock.

Autobusy linii 33 i 35 zostaną skierowane w tych godzinach na trasę objazdową z pominięciem przystanków Jaśminowa, Orlen Arena i przystanku zastępczego w PPP-T.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU