REKLAMA

Płocki styl – cz. 4 – Reggaeland

REKLAMA

Od kilku lat Płock staje się miejscem, które żyje latem. Festiwale, które zagościły w naszym kalendarzu na stałe przyciągają wiele osób, a co za sobą niesie – wiele inspiracji modowych. Zobaczcie specjalne wydanie Płockiego Stylu z Reggaelandu – nasza stylistka Sandra Panuś opisuje dla Was festiwalowy styl.

Nic tak nie cieszy jak moda festiwalowa, która jest specyficzna, wyróżnia się swobodą i odkrytym ciałem. Na pierwszy rzut oka widzimy, że królują bardzo krótkie szorty, odsłaniające długie nogi oraz spódnice czy sukienki maksi. Nieodzowna okazuje się torebka typu nerka, która zmieści najpotrzebniejsze rzeczy jak komórka, portfel czy klucze od mieszkania. Bo czego nam więcej potrzeba, aby się dobrze bawić?

W czasie festiwalu na celowniku jest przede wszystkim indywidualność. Zamiast sieciówek second hand? Dlaczego nie! Każdy może tam znaleźć coś ciekawego. Fajnie ową rzecz trochę przerobić pod siebie, aby było to w 100% nasze. Reggaeland pokazał nam, że pogoda bywa zmienna, dlatego warto pamiętać o ubraniu na cebulkę. Nie zapominajcie o kurtce typu ramoneska, luźnym swetrze oversize czy – w przypadku deszczu – kurtce przeciwdeszczowej.

Festiwal to miejsce, gdzie wszystko jest dozwolone (może oprócz szpilek). Pamiętajcie, aby bawić się modą, bo gdzie jak nie na festiwalu.Do zobaczenia na kolejnych płockich festiwalach!

ola

Ola z Płocka – Włóż róż! Ola jako blondynka świetnie potrafi podkreślić swoje atuty kolorem. Dla mnie rewelacja!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU