Radziwie z rozmachem pożegnało wakacje

ADVERTISEMENT

W ostatni weekend płockie osiedle Radziwie zakończyło z przytupem wakacje. Mieszkańcy w piątek zebrali się na placu Teligi, gdzie mieli okazję skorzystać z wielu ciekawych atrakcji. Były egzotyczne zwierzęta, wata cukrowa i wyjątkowa wystawa. W sobotę natomiast odbył się piknik zorganizowany przez radę mieszkańców.

31 sierpnia na placu Teligi w Płocku mieszkańcy osiedla Radziwie, na zaproszenie wiceprezydenta Piotra Dyśkiewicza oraz płockich radnych: Małgorzatę Struzik, Tomasza Kominka, Michała Sosnowskiego i Michała Twardego, żegnali wakacje. W trakcie wydarzenia można było zapoznać się z wystawą poświęconą powstawaniu pierwszych dróg bitumicznych w naszym mieście. Na imprezie pojawił się również pomysłodawca i autor koncepcji wystawy Piotr Gryszpanowicz wykonanej przez Towarzystwo Techniczne w Płocku.

Gdzie była pierwsza bitumiczna droga w Płocku? Dowiecie się podczas nietypowej wystawy

PowiązaneTematy

Uczestnicy pikniku mogli również podziwiać konkurs talentów dla dzieci i skakania na skakance dla matek, gdzie nagrodą był voucher do salonu kosmetycznego o wartości aż 200 zł. Nie zabrakło również konkursu dla ojców z synami, ci mieli do wygrania piłki nożne oraz inne upominki.

W sobotę natomiast osiedle Radziwie ponownie zaprosiło do zabawy – tym razem podczas pikniku organizowanego przez Radę Mieszkańców Osiedla Radziwie.