REKLAMA

Płockie zoo bohaterem nowego programu TVN

REKLAMA

Co wspólnego ma Shrek z płockim zoo? A tym bardziej, co Shrek i płockie zoo mają wspólnego z nowym programem TVN Turbo? Okazuje się, że bardzo dużo…

Zacznijmy od początku. Piątego lipca w płockim zoo odbyła się akcja ZooNooc, podczas której śmiałkowie spędzali całą noc wokół dzikich zwierząt. Wśród uczestników znalazł się mężczyzna przebrany za Shreka, którego widzicie wyżej. Okazało się, że to Adrian Pakuła, uczestnik nowego programu TVN Turbo „Poczuj dzikość”, a podczas nocy w zoo trwały już nagrania do programu. Płocki ogród zoologiczny będzie cichym bohaterem pierwszego odcinka.

Zobacz koniecznie: Przespali się w ZOO i… pobili rekord [ZDJĘCIA]„Poczuj dzikość” to program, w którym grupa śmiałków zmierzy się o tytuł Wilka, Lisa i Jastrzębia. Na niecodziennym obozie survivalowym na Śląsku poddani zostaną wielu próbom nie tylko sprawnościowym. Program poprowadzi Michał T. Łukasiewicz, który jest pomysłodawcą akcji ZooNooc w Płocku. W roli sędziego zobaczymy słynnego Isaiaha Mustafę, który siedzi na koniu w reklamach OldSpice.

Emisja programu rozpocznie się we wrześniu. Zobaczcie zwiastun odcinka z płockim ZOO:

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU