REKLAMA

Płoccy „Ugotowani” już w niedzielę

REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę, 30 kwietnia, w ostatnim odcinku 12. serii programu „Ugotowani” wystąpią płocczanie. TVN wyemitował zapowiedź tego programu.

Przypomnijmy, formuła programu zakłada, że każdy z uczestników przygotowuje kolację, zapraszając na nią do swojego domu pozostałych trzech zawodników. Zwycięzca, za umiejętności kulinarne, ale i towarzyskie, zgarnia 5 tys. zł.

PowiązaneTematy

W płockim odcinku wystąpią Monika Maron, Marta Roman, Arkadiusz Gmurczyk i Bartosz Leszczyński. Sprawdzimy w nim, czy każdy może sędziować mecz piłki ręcznej, zobaczymy Płock z wieży ratuszowej, dowiemy się, kto dokona życiowego odkrycia oraz jak bohaterowie sprawdzą się w roli modeli.

Dzięki uprzejmości producentów “Ugotowanych” i Hotelu Czardasz Spa & Wellnes, wiemy, że Arek Gmurczyk pokaże widzom jak wygląda jego praca, nomen omen, od kuchni. Ale tego, o czym opowiadał, dowiecie się już z programu.

Zapraszamy do oglądania najbliższego odcinka „Ugotowanych” w niedzielę 30 kwietnia o godz 18 (powtórka w sobotę, 6 maja o godz. 14.30).

Kto “Ugotował się” w Płocku? Cztery osoby już za tydzień w TVN