REKLAMA

Kto „Ugotował się” w Płocku? Cztery osoby już za tydzień w TVN

REKLAMA

Płock i płocczanie będą bohaterami ostatniego odcinka 12. edycji „Ugotowanych”. Czworo uczestników z naszego miasta wzięło udział w programie TVN, opowiadając o swojej pracy, a przy okazji promując Płock. Na antenie zobaczymy ich już za tydzień.

Formuła programu zakłada, że każdy z uczestników przygotowuje kolację, zapraszając na nią do swojego domu pozostałych trzech zawodników. Zwycięzca, który otrzyma za umiejętności kulinarne, ale i towarzyskie, zgarnia 5 tys. zł.

W płockim odcinku wystąpiły znane nam (chociażby z edycji „Płockiej kuchni”) osoby.

Arkadiusz Gmurczyk – fotograf ślubny. Jak czytamy na Player.pl, gdzie będzie można obejrzeć „Ugotowanych” w Płocku, od zawsze lubił fotografować ludzi i towarzyszące im emocje, których nie brakuje podczas ślubów. Nigdy nie wykonał sesji w studio, bo zdecydowanie woli fotografować w miejscach nietypowych. Gdy ma wolną chwilę, po pracy relaksuje się obserwując podwodny świat w swoim domowym akwarium. Mimo, że jest zapracowanym człowiekiem, znajduje czas i chęci, żeby regularnie organizować zbiórki darów dla potrzebujących.

Arek Gmurczyk od kuchni: Lubię czytać etykiety produktów

Marta Roman – właścicielka butiku i makeupistka. Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi, a do tego jest szczęściarą, bo robi to, co kocha. Wymagająca we współpracy, bardzo lubi, gdy wszystko zrobione jest po jej myśli i nic na to nie poradzi. Mama dwójki dzieci z mało konserwatywnym podejściem do wychowania, co nie oznacza, że w jej domu nie ma żadnych zasad. Chce, aby jej dzieci były szczęśliwe.

Marta Roman od kuchni: Najważniejsze są świeże produkty

Monika Maron – kierownik Oddziału Informacji Miejskiej w Urzędzie Miasta Płocka. Lubi niespodzianki, jest spontaniczna w swoich decyzjach i zaraża ludzi optymizmem. Jak kot chodzi swoimi ścieżkami. Jej życie toczy się od podróży do podróży. Uważa, że świat jest zbyt duży, żeby siedzieć w jednym miejscu i zbyt piękny, żeby go nie zobaczyć.Monika Maron-Kozicińska od kuchni: Babcia robi rewelacyjną “śmieciówkę”

Bartosz Leszczyński – sędzia piłki ręcznej klasy światowej i kierownik pływalni. Sprawiedliwie i obiektywnie sędziuje mecze i tak samo zarządza pracownikami pływalni. Jako sędzia bardzo dużo podróżuje po świecie, z wyjazdów przywozi przepisy i odtwarza je bliskim. Gdy po pracy wraca do domu, nie szuka atrakcji, raczej stara się pomyśleć, poczytać dobrą książkę, jest to odskocznia od pracy na wysokich obrotach.

Bartosz Leszczyński od kuchni: Zjadłem czerninę, bo sądziłem, że jest… czekoladowa

Co zobaczymy w najbliższym odcinku? Player.pl zdradza, że sprawdzimy, czy każdy może sędziować mecz piłki ręcznej, zobaczymy Płock z wieży ratuszowej, dowiemy się, kto dokona życiowego odkrycia oraz jak bohaterowie sprawdzą się w roli modeli.

My natomiast, uchylimy rąbka tajemnicy z planu programu, na którym byliśmy dzięki uprzejmości producentów „Ugotowanych” i Hotelu Czardasz Spa & Wellnes. To właśnie tam Arek Gmurczyk pokazywał jak wygląda jego praca, nomen omen, od kuchni. Ale tego, o czym opowiadał, dowiecie się już z programu.

Zapraszamy do oglądania najbliższego odcinka „Ugotowanych” w niedzielę 30 kwietnia o godz 18 (powtórka w sobotę, 6 maja o godz. 14.30).

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU