REKLAMA

Marzysz o pięknym akwarium albo rowerze? Weź udział w konkursie!

REKLAMA

To już ostatnia szansa na wzięcie udziału w konkursie „Złap rybkę na fotkę”, którego organizatorem jest Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku. Nagrodą główną dla dzieci jest kompletny zestaw akwarystyczny z zapasem wysokiej jakości pokarmów, a dla dorosłych rower miejski!

nagroda dla dzieci

Już tylko do 1 września można składać prace, które powalczą o główne nagrody w konkursie „Złap rybkę na fotkę”. Wdzięcznymi modelami muszą być stworzenia wodne, zamieszkujące akwaria płockiego zoo.

Konkurs podzielony został na dwie kategorie: DZIECI i DOROŚLI. Nagrodą główną dla dzieci jest kompletny zestaw akwarystyczny marki JUWEL (akwarium o poj. 32 l, szafka pod akwarium, oświetlenie, grzałka, system filtracyjny) z zapasem wysokiej jakości pokarmów i preparatów dla ryb akwariowych Firmy TROPICAL, zaproszenia do zoo, a także do Parku Linowego ZOOLANDIA.

nagroda dla dorosłych

Dorośli będą konkurować m.in. o rower miejski ORLANDO, ufundowany przez Firmę Copi-Flex, zaproszenia do zoo, bony na usługi w serwisie samochodowym Copi-Flex oraz wysokiej jakości pokarmy i preparaty dla ryb akwariowych Firmy TROPICAL.Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie zoo.

Zrób zdjęcie, wygraj nagrodę i pomóż budować Wikipedię

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU