REKLAMA

Jak celebrować życie? Urodzinowe spotkanie kobiet

REKLAMA

Trzecie urodziny spotkań z cyklu „Porozmawiajmy o modzie” odbędą się w Płockiej Galerii Sztuki. Tym razem rzecz będzie o celebracji, a gość specjalny to Karolina Kulisz-Pietrzykowska – coach i trenerka biznesu. Spotkanie dla pań tradycyjnie poprowadzi pomysłodawczyni – stylistka Sandra Panuś.

Na 13 lutego zaplanowano kolejne spotkanie cyklu „Porozmawiajmy o Modzie”. – Będzie to spotkanie szczęśliwe i wyjątkowe, ponieważ połączone z trzecimi urodzinami. Chcę zaprosić płocczanki do uroczego miejsca – Płockiej Galerii Sztuki – mówi Sandra Panuś, pomysłodawczyni spotkań.

Fot. materiały prasowe

Tym razem gościem specjalnym będzie Karolina Kulisz-Pietrzykowska – mama trzech córek, żona, coach i trenerka biznesu. Jak mówi o sobie, niemal każdą wolną chwilę spędza na czytaniu książek, niedługo ukaże się jej własna. Najbardziej cieszy ją czas spędzany z grupką fajnych przyjaciół i wspólne świętowanie. – Mam szczęście do wyjątkowych ludzi – przyznaje. Sandra Panuś dodaje natomiast, że Karolina urzekła ją spokojem, akceptacją życia, uśmiechem i radością z małych rzeczy.

Spotkanie, tradycyjnie, ma charakter dyskusji, będzie więc okazja do zadawania pytań i rozwiewania swoich wątpliwości.

„Porozmawiajmy o modzie” to cykl spotkań organizowanych od grudnia 2014 roku z dużym sukcesem. – Jest to mój autorski projekt, a jego celem jest przekonanie, że „moda nie zawsze paraliżuje umysły kobiet”.
Spotkania prowadzone są dla kobiet, które pragną poznać świat mody od drugiej strony i wykorzystać w swoim życiu codziennym. Rozmawiamy, wymieniamy się poglądami, poznajemy – wyjaśnia Sandra Panuś.PetroNews od samego początku jest patronem medialnym spotkań.

Minimalizm w szafie podczas rozmów o modzie

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU