REKLAMA

Minimalizm w szafie podczas rozmów o modzie

REKLAMA

Tym razem gościem specjalnym cyklicznych spotkań Sandry Panuś pn. „Porozmawiajmy o modzie” była dziennikarka mody, Anna Konieczyńska. Chętnych do udziału w spotkaniu było tak dużo, że miejsc na tę edycję, jak zwykle zresztą, okazało się za mało.

23 marca w księgarni i kawiarni Czerwony Atrament, Sandra Panuś zaprosiła na spotkanie z Anną Konieczyńską – dziennikarką, która pracowała m.in. w „Elle”, „Gali” i „Vivie!”. To jedna druga agencji kreatywnej ThinkFashion.pl, połowa duetu serialowego Qkmal. Jak sama mówi o sobie Ania „Lubi pisać, pracować i plotkować”. Jak tłumaczyła Sandra, poznały się z Anną na warsztatach dziennikarstwa modowego, gdzie Ania była prelegentką. – Po owocnym weekendzie, Ania zaprosiła mnie do swojego teamu, gdzie była obecnie sekretarzem redakcji miesięcznika „InStyle” – mówiła stylistka.

Nie mogło więc podczas spotkania w Płocku zabraknąć wywiadu z dziennikarką mody. Podczas niego Anna Konieczyńska udowadniała, że warto jest gonić swoje cele, pamiętając przy tym o planie B i C, aby stać twardo na ziemi. Jako studentka prawa, nie myślała, że jej potajemne czytanie Vogue przyniesie taki rozwój zawodowy.

– Po styczniowym hucznym spotkaniu, gdzie przybyło ponad 100 pań, myślałam że to będzie spokojniejsze – przyznała po spotkaniu Sandra Panuś. – Zależało mi, aby każda Pani czuła się komfortowo, abyśmy mogły się poznać i na 40 osobach lista została zamknięta. Nie jest to jednak komfortowe uczucie mówić: „Przykro mi, brakuje miejsc”. Niektóre Panie były więc sprytniejsze i po prostu przychodziły, co pokazuje mi, jak ważne jest dla kobiet spotykanie się w babskim gronie – mówi stylistka.Spotkanie odbywało się w przyjaznej atmosferze księgarni, przy kawie lub ziołowej herbacie. Panie były zaskoczone, gdyż każda z nich wyszła z upominkiem.

– Kobiety jak zawsze były bardzo aktywne, wyrażały swoje zdanie na temat podejścia do minimalizmu i z zaciekawieniem słuchały wywiadu z dziennikarką Anną Konieczyńską. Podczas spotkania padł pomysł na kontynuację tego wydarzenia i stworzenie warsztatów, gdzie dziennikarka będzie poszerzała warsztat pisarski kobiet. Okazało się, że na spotkaniu było wiele mam, które potrafią się idealnie zorganizować i znaleźć czas na spotkanie. Kobiety wzajemnie wymieniały się swoimi pasjami, pomysłami jak mogą sobie wzajemnie pomagać – Sandra nie ukrywa zadowolenia z tego faktu.

PetroNews jest patronem medialnym cyklu „Porozmawiajmy o modzie”.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU