REKLAMA

Ewakuacja dworca. Ponownie…

REKLAMA

15 czerwca znów wszystkie służby zostały postawione na nogi. Na terenie dworca ktoś pozostawił plecak. Ewakuowano wszystkich pasażerów, zamknięta jest ulica Chopina.

Około godz. 11.35 rozpoczęto ewakuację budynku oraz osób przebywających w rejonie dworca. Zamknięto też ulicę Chopina, sam dworzec oraz ulice w pobliżu dworca. Ulica Chopina jest całkowicie zamknięta na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Dworcową.

Do odwołania autobusy przejeżdżające ulicami Chopina (między Otolińską a Bielską), Dworcową i Mickiewicza zostały skierowane na trasy objazdowe. Nieczynne są przystanki Dworzec kolejowy (wszystkie wokół dworca), Stanisławówka na ulicy Dworcowej, Obrońców Płocka na ulicy Mickiewicza oraz przystanek Chopina, szkoła. Do przystanku Stadion Miejski dojeżdżają tylko autobusy linii 12, 25, 27, 28, 30.

Służby przewidują, że procedura sprawdzenia plecaka i Dworca Płock pod kątem pirotechnicznym potrwa około 2 godzin.Przypomnijmy, że to kolejny alarm na Dworcu Płock w ciągu 24 godzin. Wczoraj także doszło do ewakuacji dworca z powodu porzuconego bagażu na jednym z peronów.

Ewakuacja dworca PKP. Podejrzana walizka na peronie

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU