REKLAMA

Zmiany w Wiśle Płock

REKLAMA

Po awansie do Ekstraklasy, Wisła Płock zasila swoje szeregi. Jedni przychodzą, inni odchodzą, wszystko by jak najlepiej przygotować drużynę do rozgrywek w Ekstraklasie.

Jak już informowaliśmy, w poniedziałek potwierdzona została informacja o podpisaniu kontraktu z Dominikiem Furmanem. Zawodnik trafił do Wisły na zasadzie rocznego wypożyczenia z francuskiego klubu FC Toulouse. Umowa zawiera również opcję transferu definitywnego po zakończeniu sezonu 2016/2017.

Nowy zawodnik Wisły Płock. Z francuskiego klubu

Nowy dyrektor sportowyTo nie jedyny nabytek odrodzonej Wisły. Od 1 lipca obowiązki dyrektora sportowego w klubie obejmie Łukasz Masłowski, były zawodnik Wisły Płock, który reprezentował także barwy między innymi Widzewa Łódź, Górnika Łęczna i Odry Wodzisław. W polskiej ekstraklasie rozegrał 89 meczów.

W zakończonej niedawno rundzie, Łukasz Masłowski pracował jako dyrektor sportowy Olimpii Grudziądz. W dużej mierze dzięki jego transferom Olimpia utrzymała się w I lidze, mimo ostatniego miejsca w tabeli po rundzie jesiennej. Nowy dyrektor Wisły z płockim klubem współpracował już wcześniej. Jako agent zawodników doprowadził do podpisania kontraktów z Wisłą przez Arkadiusza Recę i Patryka Stępińskiego.

Fabian Hiszpański wraca do Bielsko-Białej

Klub nie zdecydował się na transfer definitywny Fabiana Hiszpańskiego. Zawodnik po półrocznym wypożyczeniu wraca do Podbeskidzia. Przed rokiem Wisła sprzedała Hiszpańskiego do Bielsko-Białej, ale młody pomocnik nie przebił się do podstawowego składu Podbeskidzia i szybko wrócił do Płocka, tym razem na zasadzie wypożyczenia. Niestety, swoją postawą nie przekonał do siebie szkoleniowców Wisły i od lipca ponownie będzie zawodnikiem klubu z południa Polski.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU