REKLAMA

Drzwi otwarte Politechniki Warszawskiej

REKLAMA

W piątek, 27 marca, Politechnika Warszawska Filia w Płocku zaprasza na Drzwi Otwarte wszystkich, którzy chcieliby poznać ofertę dydaktyczną uczelni lub są po prostu ciekawi, jak szkoła wygląda od środka.

– Impreza ta stanowi okazję do zapoznania się z możliwościami zdobycia w Płocku dyplomu najwyżej ocenianej przez pracodawców, najlepszej uczelni technicznej w Polsce, Politechniki Warszawskiej – czytamy w oficjalnej zapowiedzi dnia. Wizyta na Łukasiewicza to także możliwość zaznajomienia się z samą uczelnią, ale przede wszystkim rozmowy z osobami, które tam pracują lub studiują.

– Naszym celem jest rozbudzenie w młodzieży zainteresowania techniką oraz pokazanie, że kierunki politechniczne nie są tak straszne, jak się czasami wydaje. Stąd też planujemy między innymi pokazanie praktycznej części działalności kół naukowych. W trakcie imprezy będziemy również chcieli poruszyć różnorodne tematy, w tym rynku pracy, kultury studenckiej czy też możliwości rozwoju swoich zainteresowań w obecnych na uczelni organizacjach studenckich. Chcemy pokazać, że studia w Płocku nie tylko nie muszą być złem konieczny, ale że mogą być bardzo dobrym wyborem – zachęcają organizatorzy.Drzwi otwarte mają być nie tylko dla maturzystów, ale także dla uczniów klas młodszych, którzy już niedługo będą wybierać przedmioty maturalne. Spotkanie wykładowców i studentów z przyszłymi żakami rozpocznie się o godzinie 10.30 w auli gmachu głównego politechniki w Płocku, przy ulicy Łukasiewicza 17. Poza ściśle merytorycznym przekazem dla przybyłych, przewidziano zwiedzanie laboratoriów i pracowni na poszczególnych kierunków studiów, występy zespołu „Masovia”, a nawet konkursy z nagrodami.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU