Samochód uderzył w latarnię [FILM]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

We wtorkowy wieczór doszło do wypadku na ulicy Chopina. Z nieustalonych jeszcze przyczyn, samochód uderzył w latarnię.

Do zdarzenia doszło 24 marca przed godziną 20, na wysokości Zespołu Szkół nr 2 w Płocku przy ul. Chopina. O wypadku poinformował nas czytelnik. – Wiemy, że do takiego zdarzenia doszło, jednak policjanci na miejscu dopiero ustalają przyczyny uderzenia kierującego w latarnię – potwierdził sierż. szt. Jarosław Ostrowski z płockiej policji.

Według relacji czytelnika, auto ma dość poważne uszkodzenia, na miejscu jest policja i pogotowie. W okolicy zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

Jak dowiedzieliśmy się 25 marca rano, kierujący pojazdem był nietrzeźwy. – Kierujący volkswagenem passat miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu – powiedział nam rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. – Nic mu się nie stało, uszkodzony ma jedynie samochód. Prawdopodobnie odpowie za uszkodzenie latarni miejskiej – dodał.

Podziel się:

2 komentarze

  1. Uderzył, bo jechał prawie z prędkością światła… Piratów drogowych słychać jak się jest w swoim mieszkaniu, Co ciekawe służby przyjechały po 20 minutach… Wypada zapytać co władze planują zrobić z falą piratów i dużą ilością wypadków w tej okolicy???? Zaznaczę, że na tej ulicy jest szkoła podstawowa.

  2. Uderzył w latarnie bo był pijany chodził i powtarzał ze tylko 0,7 z gwinta wypił….Zatrzymał się na pasach dobrze ze nikogo akurat nie było

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji