REKLAMA

Pieniądze z pikniku pójdą na drift

REKLAMA

W czerwcu Płock po raz kolejny zostanie opanowany przez drifting. Środowisko, lubujące się w jeździe bokiem, skacze ze szczęścia na wieść o płockiej rundzie. Urząd Miasta przekaże środki na ten cel. 

Wiceprezydent Płocka, Roman Siemiątkowski odpowiedział na interpelację radnego Prawa i Sprawiedliwości, Andrzeja Aleksandrowicza, który zainteresował się kwotą pięciuset tysięcy złotych, uwolnionych w budżecie miasta z racji odwołania pikniku lotniczego. Ta kwota była zabezpieczona na dofinansowanie lotniczej imprezy.

Pieniądze z pikniku zostaną przekazane więc na  nieco inną imprezę, której bliżej ziemi niż nieba. – Środki zostaną przeznaczone na zawarcie umowy promocyjnej, dotyczącej imprezy pod nazwą Drift Masters Grand Prix – czytamy w odpowiedzi wiceprezydenta Siemiątkowskiego.[button href=”http://petronews.pl/drift-powraca-do-plocka/”]Przeczytaj także: Drift powraca do Płocka![/button]

Władze miasta słusznie zauważyły potencjał promocyjny miasta w tej imprezie. – Wszystkie zawody będą na żywo transmitowane przez telewizję nC+ i nSport+ – dodał Roman Siemiątkowski. Transmisje będą niebagatelne. W sumie, z płockich zawodów zobaczymy aż pięć godzin transmisji na żywo w wyżej wymienionych telewizjach.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU