REKLAMA

Mandaryna na otrzęsinach płockich studentów

REKLAMA

Jak wyglądały czwarte Płockie Otrzęsiny Tematyczne? Wydarzenie miało wyjątkową oprawę muzyczną w wykonaniu Mandaryny i DJ Hazela.

Tematyczne Otrzęsiny Płocka odbyły się już po raz czwarty, a organizowane były przy współpracy Samorządów Studenckich Politechniki Warszawskiej, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica.

PowiązaneTematy

Tegorocznym motywem był kolor pomarańczowy – można było zauważyć osoby, które miały włosy w tym kolorze. Podczas imprezy zostały rozdane wśród studentów gadżety, a całość imprezy uświetnił występ Mandaryny oraz DJ Hazela.– Otrzęsiny od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem, w tym roku po raz kolejny się nie zawiedliśmy. Jest to dzień, w którym nowi studenci oswajają się ze studenckimi imprezami oraz kulturą naszego miasta. Wagę tego wydarzenia doceniło również miasto Płock, które wsparło organizację – piszą organizatorzy.

Tematyczne Otrzęsiny Płocka w tym roku zostały objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Płocka, Starosty Płockiego oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

 1. Podpis says:

  Suchar taki:

  Sopot… Mandaryna śpiewa… Gdy skończyła, publiczność:
  – Jeszcze raz, jeszcze raz!!!
  I tak z dziesięć razy.
  Pod koniec Mandaryna do publiczności:
  – Ja już nie mogę śpiewać.
  A publiczność na to:
  – Śpiewaj, śpiewaj aż się nauczysz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU