ADVERTISEMENT

Mandaryna na otrzęsinach płockich studentów

ADVERTISEMENT

Jak wyglądały czwarte Płockie Otrzęsiny Tematyczne? Wydarzenie miało wyjątkową oprawę muzyczną w wykonaniu Mandaryny i DJ Hazela.

Tematyczne Otrzęsiny Płocka odbyły się już po raz czwarty, a organizowane były przy współpracy Samorządów Studenckich Politechniki Warszawskiej, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica.

Tegorocznym motywem był kolor pomarańczowy – można było zauważyć osoby, które miały włosy w tym kolorze. Podczas imprezy zostały rozdane wśród studentów gadżety, a całość imprezy uświetnił występ Mandaryny oraz DJ Hazela.

PowiązaneTematy

– Otrzęsiny od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem, w tym roku po raz kolejny się nie zawiedliśmy. Jest to dzień, w którym nowi studenci oswajają się ze studenckimi imprezami oraz kulturą naszego miasta. Wagę tego wydarzenia doceniło również miasto Płock, które wsparło organizację – piszą organizatorzy.

Tematyczne Otrzęsiny Płocka w tym roku zostały objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Płocka, Starosty Płockiego oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.