REKLAMA

Katorga zbliża się wielkimi krokami

REKLAMA

Festiwal Piosenki Studenckiej „Katorga” to już dobrze znana impreza wszystkim miłośnikom lokalnej muzyki. Wydarzenie to jest swoistym wprowadzeniem do Juwenaliów, bowiem zwycięzca tego konkursu wystąpi na scenie podczas studenckiego święta. 

Zeszłoroczna Katorga była połączona z wyborami Miss Studentek PWSZ w Płocku. W tym roku imprezy zostaną rozłączone, jednak skojarzenia Katorgi z konkursem piękności są tak silne, że możemy mówić o dwudniowym festiwalu.

– SFP Katorga jest jednym z głównych punktów życia kulturalnego naszej Uczelni – piszą organizatorzy imprezy. – Celem festiwalu jest promocja twórczości muzycznej środowiska studenckiego i nie tylko, a także prezentacja utworów, ich twórców oraz wykonawców. Festiwal stwarza uczestnikom możliwość zaprezentowania swojego talentu szerokiej rzeszy odbiorców, nie tylko podczas koncertu finałowego Katorgi, ale również podczas Juwenaliów Płockich 2015. Naszym celem jest aktywizowanie społeczności studenckiej i zachęcenie jej do własnych wystąpień.

W ubiegłym roku gwiazdą wieczoru był zespół Namman oraz Hurt, zaś w tym roku konkursowe emocje, które zaplanowano na 15 kwietnia, uświetni Mesajah.Dzień wcześniej, 14 kwietnia, w Hotelu Petropol odbędzie się przyjemna część, zarówno dla pań, jak i panów. Chodzi o studenckie wybory Miss i Mistera Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Trwają jeszcze zgłoszenia, więc jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem swojej urody, nie jest za późno.

PetroNews jest patronem medialnym obu wydarzeń.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU