REKLAMA

Druga edycja #Płockamp już niebawem

REKLAMA

15 października w klubie Suszarnia spotkają się przedstawiciele i entuzjaści branży PR, marketingu i start-upów. Będą dyskusje o kierunkach rozwoju, wymiana doświadczeń, a także prelekcje i szkolenia.

PowiązaneTematy

plockampWystąpienia będą dotyczyć personal brandingu, social media, real time marketing w e-biznesie czy pozyskiwania kapitału na start-upy. Wśród prelegentów będą m.in. Chris Kwacz, Dagmara Pakulska i Stanisław Radomiński. W ramach bloku „Rób internety w Płocku”, przewidziana jest dyskusja o najczęściej popełnianych błędach, które wpływają na negatywny odbiór marki. Prelegentem w tej części będzie Tomasz Wysocki.

– Spotkanie przeznaczone jest dla osób, prowadzących swój biznes lub myślących o jego założeniu, w szczególności zaś dla osób, pragnących wprowadzić swój biznes do Internetu. Zaprosiliśmy znanych prelegentów, którzy podzielą się swoimi receptami na sukces, ale też przestrzegają przed zagrożeniami. Chcemy, aby Płock dołączył do startupowej mapy Polski – mówi Małgorzata Gontarek, organizator Płockampu.Spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 października o godzinie 17 w Klubie Suszarnia przy ul. Grodzkiej 4. Wstęp jest bezpłatny, po uprzedniej rejestracji TUTAJ.

Partnerem głównym przedsięwzięcia jest Urząd Miasta Płocka, zaś patronem honorowym wydarzenie objął prezydent Andrzej Nowakowski. PetroNews jest patronem medialnym imprezy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU