REKLAMA

Do końca lipca jest czas aby pochwalić się swoimi zdjęciami Mazowsza

REKLAMA

Do końca lipca miłośnicy fotografii mają czas na przesyłanie zdjęć w konkursie „Mazowsze bliskie sercu”. Tegorocznym hasłem jest „Mazowsze łączy”.

Już po raz piętnasty samorząd województwa ogłosił konkurs dla fotografów amatorów. W tym roku uczestnicy zmierzą się z tematem „Łączy nas Mazowsze”. Zdjęcia można przesyłać do końca lipca. Na autorów najlepszych fotografii czekają nagrody pieniężne.

Temat tegorocznej edycji konkursu ma zachęcić pasjonatów fotografii do podróży po Mazowszu, zwiedzania niezwykłych miejsc i uwieczniania ich na zdjęciach.

– W tym roku przypada jubileuszowa edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”. Dlatego chcemy zaproponować wszystkim fotografom amatorom z terenu województwa mazowieckiego podróż z aparatem w ręku po Mazowszu. To dobry czas na to, żeby podsumować co faktycznie nas łączy w tym Mazowszu, co nas w nim urzeka i jak je widzimy tak naprawdę – mówi Izabela Stelmańska, zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki urzędu marszałkowskiego.

W konkursie mogą wziąć fotografowie amatorzy, w tym niepełnoletni pasjonaci fotografii (za zgodą rodziców).

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia wykonane na terenie województwa mazowieckiego, które nawiązują do hasła „Łączy nas Mazowsze”. Termin zgłoszeń do tegorocznej edycji upływa 31 lipca 2020 roku.Spośród nadesłanych prac, jury wybierze pięć najlepszych. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 3500 zł, laureat drugiego miejsca 2500 zł, a trzeciego – 2000 zł. Przewidziano także dwa wyróżnienia po 700 zł.

Przyznana zostanie również nagroda publiczności w wysokości 1000 zł. Zwycięskie fotografie będzie można zobaczyć i polubić na facebookowym profilu „Mazowsze. serce Polski”. Nagrodę publiczności zdobędzie autor zdjęcia z największą liczbą polubień.

Szczegółowe informacje o konkursie oraz formularze i regulamin znajdują się na stronie internetowej samorządu Mazowsza w zakładce konkursy-szkolenia/konkursy-fotograficzne/. Zdjęcia wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesyłać na adres: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU