REKLAMA

Mieszkańcy gm. Bulkowo otrzymali pomoc z płockiego więzienia

REKLAMA

Płocki zakład karny wziął udział w akcji „Rzeczy niepotrzebne – bardzo potrzebne” i zebrał odzież, zabawki i pościel dla osób potrzebujących z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bulkowie.

17 lipca Zakład Karny w Płocku przekazał na rzecz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bulkowie rzeczy zgromadzonych w trakcie akcji „Rzeczy niepotrzebne – bardzo potrzebne”. Wręczenia dokonał zastępca dyrektora ppłk Cezary Aftński.

Funkcjonariusze i pracownicy włączyli się w zbiórkę odzieży, zabawek, książek dla dzieci, pościeli na rzecz osób potrzebujących, samotnych, zamieszkujących teren gminy Bulkowo i pozostających pod opieką GOPS-u.– W naszych gospodarstwach domowych często zalega wiele zbędnych rzeczy, które nie są już potrzebne pierwotnym właścicielom – może z części „wyrośliśmy” albo „skurczyły się w praniu”. Rzeczy te natomiast mogą okazać się bardzo przydatne dla tych, którzy pozostają w trudnej sytuacji życiowej i nie stać na samodzielne kupno – wyjaśnia major Marlena Kubera ze Służby Więziennej Zakładu Karnego w Płocku.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bulkowie rozdysponują zebrane rzeczy między najbardziej potrzebujących – mają trafić do 9 rodzin, w których wychowuje się 32 dzieci, a ich sytuacja jest dobrze znana pracownikom ośrodka, dzięki współpracy z asystentem rodziny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU