REKLAMA

Deszczowa pogoda niestraszna miłośnikom kina i aligatorzycy Marty

REKLAMA

Rozpoczął się kolejny sezon „Filmowego Płocka”. Tym razem dla sympatyków kina z naszego miasta i okolic przygotowano wyjątkowy pokaz na świeżym powietrzu w płockim zoo.

19 lipca w płockim ogrodzie zoologicznym odbył się pierwszy pokaz w ramach trzeciego sezonu „Filmowego Płocka”. Wybór miejsca, w którym został wyświetlony film „Hydrozagadka” nie był przypadkowy. W naszym ogrodzie zoologicznym zamieszkuje bowiem jedna z aktorek występujących w filmie.

Najstarsze zwierzę żyjące w zoo w Europie, mająca już 89 lat aligatorzyca Marta zagrała w filmie „Hydrozagadka” krokodyla Hermana. Pragnących zobaczyć Martę na srebrnym ekranie, nie odstraszyła nawet deszczowa pogoda i komary.

Po obejrzeniu filmu przyszedł czas na spotkanie z gwiazdą. Aligatorzyca godnie prezentowała się przed fanami, pomimo późnej już pory jak dla 89-latki.Organizatorem „Filmowego Płocka” jest Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna i Kino za Rogiem, których wsparł POKiS i ZOO w Płocku. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Najstarsze zwierzę zoo w Europie? Mieszka w Płocku

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU