REKLAMA

Dawid Podsiadło pod gołym niebem. „Było magicznie”

REKLAMA

Dawid Podsiadło ruszył już w Polskę na Red Bull Tour Bus, a serię siedmiu koncertów rozpoczął właśnie od Płocka. Jak usłyszeliśmy od jednej z uczestniczek, było wprost magicznie.

Przypomnijmy – o to, gdzie odbędą się koncerty Red Bull, walczyli internauci z dziesięciu miast. Gdy znajdowaliśmy się na ostatnim uwzględnianym miejscu, poprosiliśmy Was o pomoc w głosowaniu na Płock. Głosowanie trwało do 14 kwietnia, angażowali się w nie internauci z Zielonej Góry, Gliwic, Częstochowy, Kielc, Łodzi, Olsztyna, Bydgoszczy, Rzeszowa, Dąbrowy Górniczej i właśnie Płocka. Wygrać miało siedem miast, które uzyskają największą liczbę wskazań internautów.

Udało się! Ściągnęliśmy Dawida Podsiadło do Płocka!Dzięki zaangażowaniu płocczan, nasze miasto znalazło się na trasie wokalisty i 1 czerwca mogliśmy wysłuchać go na żywo. Na placu przed ratuszem, pod ciemniejącym niebem, fani Dawida Podsiadło i jego tembru głosu wsłuchiwali się w dźwięki, niosące się szerokim echem po starówce. Zobaczcie jak to wyglądało w obiektywie Rafael Dominika.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU