REKLAMA
REKLAMA

Udało się! Ściągnęliśmy Dawida Podsiadło do Płocka!

REKLAMA

Od czerwca Dawid Podsiadło rusza w Polskę na Red Bull Tour Bus. W sumie zagra siedem koncertów. O to, w jakich miejscach, walczyli internauci z dziesięciu miast. My również poprosiliśmy Was o pomoc w głosowaniu na Płock, gdy znajdowaliśmy się na ostatnim uwzględnianym miejscu. I… udało się!

Głosowanie trwało do 14 kwietnia, angażowali się w nie internauci z Zielonej Góry, Gliwic, Częstochowy, Kielc, Łodzi, Olsztyna, Bydgoszczy, Rzeszowa, Dąbrowy Górniczej i właśnie Płocka. Wygrać miało siedem miast, które uzyskają największą liczbę wskazań internautów.

PowiązaneTematy

[button link=”http://petronews.pl/chcecie-koncert-dawida-podsiadlo-w-plocku-zaglosujcie/” target=”new” color=”#3d199a”]Chcecie koncert Dawida Podsiadło w Płocku? Zagłosujcie![/button]

Trasa Red Bull Tour Bus, zrzut z redbull.com
Trasa Red Bull Tour Bus, zrzut z redbull.com

Kiedy Płock znalazł się na 7., czyli ostatnim promowanym koncertem miejscu, nasi czytelnicy zwrócili się do nas o pomoc. Po publikacji, przypominaliśmy Wam o codziennym głosowaniu i dzisiaj już wiemy – Płock znalazł się na trasie Red Bull Tour Bus, a fanki Dawida Podsiadło będą mogły wysłuchać go na żywo! Płocczanie – jesteście wielcy!

Nie znamy jeszcze dokładnej daty koncertu, wiemy jedynie, że będzie jednym z siedmiu miejscowości na trasie koncertowej, która zaplanowana jest między 1 a 17 czerwca br. Muzyczna scena Red Bull Tour Bus odwiedzi w tym czasie Olsztyn, Częstochowę, Rzeszów, Łódź, Płock, Bydgoszcz i Gliwice.

No i tu, z przymrużeniem oka, informacja dla kibiców piłki ręcznej – Kielce tym razem przegrały i odpadły w głosowaniu.