REKLAMA

Ciągnikiem wjechał pod pociąg osobowy… [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Do kolejnego zdarzenia w gminie Zawidz doszło we wtorek po południu. Jak informują strażacy, wypadek miał miejsce na przejeździe kolejowym w miejscowości Zawidz Kościelny.

We wtorek, 22 września około godz.16.30 doszło do wypadku na przejeździe kolejowym w miejscowości Zawidz Kościelny.

– Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 16.32 – precyzuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu. – Brzmiało następująco: „ciągnikiem wjechał pod pociąg osobowy”. Po dojechaniu pierwszego zastępu na miejsce zdarzenia, był to zastęp z OSP Zawidz, kierujący działaniami ratowniczymi potwierdził zgłoszenie. W chwili dojazdu na miejsce zdarzenia OSP Zawidz, ciągnik znajdował się na boku – wyjaśnia.

Zgodnie z ustaleniami straży pożarnej, w szynobusie podróżowało około 15-18 osób, wśród nich nie było osób poszkodowanych.

– Kierujący ciągnikiem został zbadany na miejscu zdarzenia przez zespół ratownictwa medycznego, a następnie przetransportowany do szpitala w Sierpcu – przekazał nam dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu.W akcji brały udział zastępy OSP Zawidz, JRG PSP Sierpc, OSP Osiek, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja w Sierpcu.

Przypomnijmy, że we wtorek w gminie Zawidz doszło również do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem ciągnika rolniczego i samochodu osobowego, w którym zginęła 43-letnia kobieta.

Traktor wjechał na samochód. Zginęła kobieta [ZDJĘCIA]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU