W telewizyjnym programie dyrektor podpłockiego hotelu. Czy weźmie ślub od pierwszego wejrzenia?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to budzący na całym świecie skrajne emocje miłosny eksperyment, w którym pary są kojarzone przez specjalistów, a poznają się dopiero w dniu ślubu. W drugiej serii polskiej edycji wziął udział dyrektor położonego niedaleko Płocka hotelu.

Bohaterami programu telewizji TVN są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. W jej znalezieniu pomagają nie swatka czy portal randkowy, lecz specjaliści: prof. Bogusław Pawłowski, Kierownik Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego, od lat badający preferencje w doborze partnerów, Monika Staruch, seksuolog oraz dr Piotr Mosak, psycholog. Przyszli małżonkowie dobierani są m.in. na podstawie testów psychologicznych, wielogodzinnych rozmów, analizy zapachu i wymiarów… Jednym słowem, na podstawie naukowych wytycznych do znalezienia idealnego partnera.

Ślub od pierwszego wejrzenia. Jaką decyzję podjął Marcin?

Pierwsza seria polskiej edycji nie zakończyła się sukcesem – tylko jedna para dotrwała do końca programu, a po programie rozstała się. Jak będzie w drugiej serii, która właśnie się zaczęła? Tego nie wiemy, będziemy w niej mogli za to obserwować 34-letniego Marcina, mieszkańca Dobrzykowa (powiat płocki), który jest dyrektorem handlowym znanego hotelu niedaleko Płocka.

Jego partnerką ma być 30-letnia Agnieszka, która prowadzi własną szkołę językową w Warszawie. Jest kobietą sukcesu, spełnioną zawodowo, ale nie prywatnie. Ma za sobą nieudane małżeństwo. Jak potoczą się losy tej pary? Będziecie oglądać?

Kliknij i zobacz zapowiedzi programu

Podziel się:

14 komentarzy

  1. jak dwoje pracoholików ma być razem ? ewidentnie widać, że ani on ani ona nie zrezygnują z kariery dla miłości. Dla niego idealną kandydatką byłaby kobieta, która będzie na niego czekać z gotowym obiadkiem a on niech oddaje się karierze …

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji