Napad na stację paliw. “Groził przedmiotem przypominającym broń”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

5 kolizji w Płocku i 3 w powiecie – to bilans minionej doby na drogach. Doszło również do napadu na stację i włamania do lokalu gastronomicznego.

We wtorek, 6 lutego około godziny 4 nad ranem, miał miejsce napad na stację paliw.

– Do budynku stacji paliw przy ul. Bielskiej (sąsiadującej z cmentarzem komunalnym) wszedł zamaskowany mężczyzna, który grożąc przedmiotem przypominającym broń, zażądał pieniędzy – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Z uwagi jednak na postawę pracownika stacji, do kradzieży nie doszło, napastnik uciekł. Pracownik stacji nie doznał żadnych obrażeń – wyjaśnia rzecznik.

Wszczęto śledztwo w tej sprawie, w związku z czym policjanci zwracają się do wszystkich, którzy dzisiejszej nocy w godzinach 3-4.15 przebywali lub przejeżdżali w rejonie tej stacji paliw i zauważyli zamaskowanego mężczyznę, ubranego w ciemny strój, lub też przejeżdżając mieli włączony rejestrator jazdy, aby skontaktowali się z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266-15-60, 24 266-16-00, 24 266-16-01 lub pod numerami tel. alarmowych 997 i 112. Każda informacja może przyczynić się do ustalenia sprawcy dzisiejszego zdarzenia. Policjanci gwarantują anonimowość.

Dotkliwą stratę ponieśli natomiast właściciele restauracji “Szansa” w Płocku przy ul. Królewieckiej. Nieznani sprawcy włamali się do ich lokalu gastronomicznego i ukradli pieniądze, alkohol i sprzęt muzyczny. Wartość strat wyniosła około 25 tys. zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji