REKLAMA

„Żyję aktywnie, żeby żyć”

REKLAMA

„Żyję aktywnie, żeby żyć” to projekt realizowany w 2022 roku przez Fundację „Bez Granic”, działającą głównie na terenie Gminy Nowy Duninów.

Udział w projekcie wzięło 80 dzieci oraz 30 dorosłych z Gminy Nowy Duninów, w realizację zadania zaangażowanych było także 10 wolontariuszy działających na rzecz Fundacji.

PowiązaneTematy

Projekt to połączenie praktyki z teorią, ale też sposób na wyciągnięcie tak naprawdę całych rodzin z domu. Dzieci i młodzież mogły brać aktywny udział w zajęciach tanecznych oraz ruchowych, a także razem ze swoimi rodzicami czy dziadkami uczestniczyć w warsztatach kulinarnych połączonych z prelekcją o zdrowych nawykach żywieniowych.

– Poprzez realizację projektu chcieliśmy zachęcić młodych Mieszkańców Gminy Nowy Duninów do aktywnego spędzania wolnego czasu. Pokazać im, że sport to coś więcej, że to pasja na cały życie – wyjaśniają organizatorzy.Podczas warsztatów kulinarnych połączonych z prelekcją dotyczącą zdrowego żywienia Pani dietetyk pokazała zarówno dziadkom, rodzicom i dzieciom, że jedzenie może być smaczne, bardzo zdrowe a do tego pięknie wyglądać na talerzu.

Partnerem projektu była Fundacja PZU, która udzieliła nam wsparcia finansowego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU