Zrób zdjęcie najładniejszemu zwierzakowi z ZOO i wygraj nagrody

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płocki Ogród Zoologiczny zachęca do udziału w konkursie fotograficznym “ZOO najpiękniejsi”. Wystarczy zrobić zdjęcie zwierzakowi, którego uważamy za najładniejszego. Do wygrania są atrakcyjne nagrody-niespodzianki.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 20 sierpnia 2013 r. Zwierzak, który najczęściej pojawi się na zdjęciach zgłaszających otrzyma tytuł “Najpiękniejszego mieszkańca płockiego ZOO”.

Prace na konkurs powinny być przesłane pocztą na adres: Miejski Ogród Zoologiczny, 09-402 Płock, ul. Norbertańska 2, lub składane osobiście w sekretariacie od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 – 15.00 z dopiskiem „Konkurs ZOO najpiękniejsi”. Uczestnik konkursu może przekazać maksymalnie osiem odbitek w formacie 20 cm x 30 cm, kolorowych lub czarno – białych. Do wywołanych zdjęć należy dołączyć zapis cyfrowy na CD. Prace powinny na odwrocie zawierać informacje: imię i nazwisko autora, telefon kontaktowy, ewentualnie tytuł i komentarz do zdjęcia.

Do wygrania będą trzy nagrody główne i wyróżnienia, które pozostają tajemnicą. Więcej informacji dla uczestników w regulaminie, który znajdziecie tutaj.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji