REKLAMA

Zmiany w organizacji ruchu w Płocku 1 listopada

REKLAMA

W dniu Wszystkich Świętych płocczan czekają duże zmiany w organizacji ruchu oraz komunikacji miejskiej. Czego można się spodziewać?

1 listopada zamknięty zostanie przejazd ul. Bielską, na odcinku między skrzyżowaniami z ul. Targową oraz Sierpecką. Zamknięty będzie również zjazd na ulicę Bielską z obwodnicy. Wyłączenie ruchu nastąpi o godziny 5 rano. Ulica pozostanie zamknięta do godziny 20, ale ostateczną decyzję o czasie uruchomienia przejazdu podejmą kierujący ruchem policjanci.

PowiązaneTematy

Tego dnia będzie kursowało osiem specjalnych, bezpłatnych linii autobusowych oznakowanych od numeru 70 do 77, z czego linia 76 pojedzie z Borowiczek do cmentarza przy ul. Gościniec. Pozostałe dojeżdżać będą do cmentarza komunalnego. Trasy linii specjalnych i rozkłady jazdy zawisną na przystankach autobusowych na kolorowym papierze.

Dostępne będą również z linie, które regularnie kursują do cmentarza komunalnego, oznakowanych numerami 4 i 24. W dniu Wszystkich Świętych będą to linie darmowe.

Osoby, które przyjadą z centrum samochodem będą mogły bezpłatnie pozostawić auto na placu Ryneksu u zbiegu ul. Bielskiej oraz Targowej, który służy jako giełda samochodowa i dalej pojechać autobusem linii specjalnych. Każda z nich kursować będzie co 15 minut.Do cmentarza komunalnego samochodem można będzie dojechać jedynie z północy, od Bielska i Sierpca. Wszystkie parkingi, w tym nowy obiekt na ponad 300 miejsc, będą dostępne.

Al. Kobylińskiego zostanie zamknięta na dwóch fragmentach. Jak co roku nie będzie przejazdu Al. Kobylińskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Topolową do skrzyżowania z ul. Łukasiewicza. Całkowicie zamknięty zostanie również północny pas Al. Kobylińskiego (ten bliżej Marynarza) na odcinku od skrzyżowania z ul. Bielską do ul. Łukasiewicza. Południowy pas zostanie zamieniony na parking, podobnie jak w poprzednich latach. Wjazd na parking będzie możliwy tylko z ul. Łukasiewicza, wyjazd – tylko na ul. Bielską.

Wprowadzenie takiej organizacji ruchu nastąpi 1 listopada również o godzinie 5 rano. Aleje pozostaną zamknięte do godziny 20, ale ostateczną decyzję o czasie uruchomienia przejazdu również w tym przypadku podejmą kierujący na miejscu ruchem policjanci.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU