REKLAMA

Galeria Mazovia podarowała uśmiech najmłodszym

REKLAMA

W październiku płocka Galeria Mazovia prowadziła akcję charytatywną „Uśmiech dla najmłodszych”. W ramach wydarzenia, klienci mogli samodzielnie wykonywać zabawki dla potrzebujących dzieci.

Od 6 do 20 października Galeria Mazovia realizowała projekt „Uśmiech dla najmłodszych”. Akcja obejmowała cykl weekendowych warsztatów szycia ręcznego, w którym wzięli udział klienci Galerii Mazovia, zarówno dorośli, jak i młodzież, a nawet dzieci. Pod profesjonalnym okiem animatorów powstało 168 pluszaków.

PowiązaneTematy

Zabawki trafią do podopiecznych CARITAS Diecezji Płockiej. Wszystko po to, by potrzebujące dzieci mogły poczuć radość z otrzymania upominków od ludzi, którym nie jest obojętny los najmłodszych. Upominki powstawały w kącikach warsztatowych, specjalnie przygotowanych na okoliczność projektu.

Miejsca pracy wyposażone były we wszystkie materiały, niezbędne do wykonania maskotek. Wśród nich znalazły się maszyna do szycia, wzory gotowych maskotek i szablony potrzebne do ich wykonania, a także wielobarwne nici, kordonki oraz przeróżne materiały do ozdabiania upominków.Przy pracach nad tworzeniem pluszaków pomagały również hostessy, które rozdawały słodycze oraz podziękowania za udział w warsztatach. Osoby, które wzięły udział w akcji, zrobiły dla potrzebujących najmłodszych nie tylko maskotki, ale przede wszystkim podarowały im swój cenny czas oraz pozytywną energię.

PetroNews był patronem medialnym akcji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU