Złapano dilerkę narkotyków i alkoholu

ADVERTISEMENT

W mieszkaniu na osiedlu Podolszyce płocczanka prowadziła sprzedaż alkoholu i narkotyków. Kobieta została zatrzymana, policjanci zabezpieczyli też znalezione torebki z narkotykami, wagę i butelki z alkoholem.

O procederze uprawianym przez 46-letnią płocczankę dowiedzieli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji na płockim osiedlu Podolszyce. Po zebraniu informacji, 26 stycznia przeszukali mieszkanie kobiety. Znaleźli tam 8 torebek strunowych z suszem roślinnym oraz 4 torebki z białym proszkiem.

PowiązaneTematy

Po sprawdzeniu testerami okazało się, że w torebkach znajduje się marihuana i metaamfetamina. W lokalu znaleziono także 25 butelek o pojemności 100 ml, wypełnionych alkoholem. Według zeznania kobiety, alkohol sprzedawała po złotówce za 100 ml, natomiast środki odurzające po 20 zł za torebkę.

Płocczanka została zatrzymana w policyjnym areszcie, dzisiaj zostanie przesłuchana. – Zostanie jej przedstawiony zarzut sprzedaży i posiadania środków odurzających oraz sprzedaży alkoholu bez polskich znaków akcyzy – potwierdza Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

alkohol