Zgarnij bilety na koncert Donatana i Cleo w Soho [KONKURS – ZAKOŃCZONY]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zastanawiacie się, jak spędzić piątkowy wieczór? Klub Soho zaprasza na wyjątkowy koncert Donatana i Cleo, czyli twórców hitu “My Słowianie”. Mamy dla Was dwie wejściówki na to wydarzenie. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie. 

W piątek, 7 lutego w płockim klubie Soho w Galerii Mazovia wystąpią największe gwiazdy muzyczne tego sezonu – Donatan i Cleo, czyli twórcy hitu “My Słowianie”, który bije rekordy popularności na YouTube.

Bilety na koncert będą sprzedawane w klubie w dniu imprezy. Do godz. 22 cena biletu to 20 zł, po godz. 22 – 25 zł. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

Mamy dla Was dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie. Co trzeba zrobić, żeby je wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na proste, acz podchwytliwe pytanie:

Kiedy w Soho została otwarta restauracja? [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Odpowiedzi przesyłajcie na nasz KONTAKT w tytule wpisując “Konkurs Soho”.  Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca dnia, czyli do północy, 5 lutego. Bilety otrzymają osoby, które prześlą poprawną odpowiedź. Wygrywa pierwszy i dwudziesty mail. Życzymy szczęścia!

Zwycięzców poinformujemy o sposobie odebrania biletów drogą mailową.

Rozwiązanie konkursu: Oczywiście odpowiedź na pytanie była prosta, lecz samo pytanie podchwytliwe :) Zapytaliśmy Was, kiedy w Soho została otwarta restauracja. Oczywiście restauracja w Soho dopiero się otworzy i to przy okazji koncertu Cleo i Donatana, którzy uświetnią to wydarzenie. Dostaliśmy mnóstwo Waszych odpowiedzi, za które bardzo dziękujemy. Bilety na koncert zgarnęli: Robert i Kamil. Gratulujemy!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji