Studenci znów będa się otrząsać

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tym razem Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa wprowadzi w studenckie życie “pierwszaków”. Impreza odbędzie się w klubie Soho i organizowana jest przez Radę Uczelnianą Samorządu Studentów PWSZ.

W czwartek, 6 listopada, o godzinie 19 w  klubie SOHO w Galerii Mazovia odbędą się kolejne płockie otrzęsiny. Po imprezie, organizowanej przez Politechnikę i SW im. Pawła Włodkowica, przyszła kolej na studentów PWSZ. Głównym punktem wydarzenia będzie koncert Bob One-a i Bas Tajpana, znanych z przeboju “Daj z siebie wszystko”. Obok nich na scenie zobaczymy zespół Effect.

Impreza rozpocznie się o godzinie 19. Studenci ze względu na ich święto, będą mieli wiele przywilejów. Darmowe kręgle, bezpłatny wstęp czy przejazd londyńską taksówką, to zaledwie garstka udogodnień, jakie przygotowała dla nich RUSS PWSZ.

Organizatorzy przewidzieli także konkursy z nagrodami. Poza gadżetami od PWSZ-ów oraz licznych sponsorów i partnerów, będzie można wygrać “coś obsługiwanego przez system Android” – dokładnie tak czytamy w zapowiedziach wydarzenia.

Każda dobra impreza musi mieć początek i koniec. Nie inaczej będzie w tym wypadku. Before Płockich Otrzęsin, odbędzie się 5 listopada w Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy Nowowiejskiego 6. W programie przewidziany jest maraton filmów z “Minionkami”.

After party odbędzie się 7 listopada w Pure Jatomi Mazovia między godziną 8 a 21. Studenci za okazaniem legitymacji studenckiej będą mogli bezpłatnie skorzystać z atrakcji siłowni oraz ze sprzętu i zajęć prowadzonych w klubie.

Więcej informacji na temat tej imprezy znajdziecie u organizatorów. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji