REKLAMA

Zderzenie osobówki z szynobusem Kolei Mazowieckich

REKLAMA

Kierująca osobówką nie zastosowała się do znaku STOP i zderzyła się z szynobusem. Widząc uszkodzenia osobowej skody aż trudno uwierzyć, że nikt w zdarzeniu nie został ranny.

Do zderzenia samochodu osobowego marki Skoda z autobusem szynowym doszło 6 grudnia na przejeździe kolejowym w miejscowości Zalesie (gmina Zawidz).

– O wielkim szczęściu może mówić 40-letnia kierująca samochodem osobowym marki Skoda, która na oznakowanym skrzyżowaniu drogi z torowiskiem nie zastosowała się do znaku STOP, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z jadącym po torze autobusem szynowym – informuje mł. asp. Katarzyna Krukowska z KPP Sierpc. – Na szczęście nikomu z uczestników zdarzenia drogowego nic się nie stało. Uszkodzeniu uległy jedynie pojazdy – dodaje.Jak ustalili policjanci na miejscu zdarzenia, kierowcy byli trzeźwi. Kierująca skodą została ukarana mandatem karnym.

– Wraz z nadejściem zimowej aury zmieniły się warunki drogowe, wymagające szczególnej ostrożności i rozwagi od wszystkich uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego, rozsądku i wzajemnym szacunku na drodze – podsumowuje mł. asp. Katarzyna Krukowska.

Fot. KPP Sierpc

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 3

  1. Ja says:

    Widzę że tu wszyscy zorientowani w terenie. Zalesie to gmina Stara Biała.

  2. Ha ha says:

    Zalesie to gmina Bielsk reporterzy bez granic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU