REKLAMA

Zdenerwował się, więc… zaczął niszczyć samochody

REKLAMA

Wybita szyba i uszkodzona karoseria w dwóch autach – to efekt zdenerwowania 29-latka z Żychlina, który w ten „miły” sposób przywitał się z Płockiem. Jak tłumaczył policjantom zatrzymany mężczyzna, ma problemy emocjonalne, które wywołały atak wściekłości.

Policja dostała zgłoszenie od anonimowego płocczanina, że jakiś mężczyzna niszczy samochody stojące przy Al. Jachowicza.

– Okazało się, że 29-latek Żychlina wybił szybę w osobowym fordzie fiesta oraz mocnym kopnięciem wygiął karoserię w samochodzie dacia duster – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Właściciele pojazdów wycenili powstałe szkody na łączną sumę około 1200 zł – podał w rozmowie z nami.

Zatrzymany został przewieziony do płockiej komendy. Jak się okazało, 29-latek miał blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.-Po wytrzeźwieniu mężczyzna został przesłuchany – podaje rzecznik. – Przyznał się do uszkodzenia pojazdów i oświadczył, że zrobił to, gdyż się zdenerwował i ma problemy emocjonalne – dodał po chwili.

Za ten czyn przewidziana jest kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU