REKLAMA

Zatrzymano sprawców napadu na konwój. Chcieli uciec za granicę

REKLAMA

Główny organizator i pomysłodawca napadu na konwój, do którego doszło w miniony czwartek, 11 stycznia, zostali zatrzymani przez policję. Nie jest jednak wykluczone, że sprawców było więcej.

Jak podaje RMF FM, policja zatrzymała już pierwsze osoby, związane z napadem na konwój w Płocku, do którego doszło 11 stycznia. Według dostępnych informacji, złodzieje ukradli 400 tys. złotych.

Radio informuje, że policja zatrzymała dwóch mężczyzn. Jeden z nich był pomysłodawcą napadu, a drugi głównym organizatorem. W momencie zatrzymania, przygotowywali się już do wyjazdu za granicę. Policja nie wyklucza, że było więcej osób uczestniczących w kradzieży.

Informację potwierdza rzecznik płockiej policji. – Potwierdzam, że doszło do pierwszych zatrzymań w sprawie napadu na konwój – powiedział nam Krzysztof Piasek. – Bliższych szczegółów będzie udzielać prokuratura – dodał.

Prokuratura zapowiedziała natomiast złożenie wniosków o areszt dla zatrzymanych.Przypomnijmy, że do napadu doszło 11 stycznia około godz. 7.30 na osiedlu Borowiczki w Płocku. Sprawcy celowo spowodowali kolizję i uciekli samochodem marki Opel w wiśniowym kolorze. Ciężarówka, która uderzyła w samochód konwoju, została skradziona i należała do firmy transportowej. Samochód firmy konwojującej pieniądze należał natomiast do płockiej firmy ochroniarskiej. Chwilę przed napadem, pobrano pieniądze z pobliskiego banku.

Napad na konwój z gotówką. “Było dwóch zamaskowanych sprawców”

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Janusz says:

    Ale kozaki ciekawe czy płoccy gankstery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU