REKLAMA

Zbieraj paragony, graj o nagrody!

REKLAMA

12 samochodów Opel Astra i 4 Ople Insignia, 84 IPady Air 2 i 72 laptopy Lenovo Think Pad. Dodatkowo, 12 tabletów iPad Air przeznaczonych specjalnie dla przedsiębiorców. To wszystko można wygrać w Narodowej Loterii Paragonowej.

PowiązaneTematy

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i zarejestrować w miesiącu zakupu, na stronie internetowej www.loteriaparagonowa.gov.pl, paragon fiskalny za kwotę minimum 10 zł. Strona loterii wygeneruje wtedy kod rejestracyjny. Spośród wszystkich zgłoszonych kodów zostaną wylosowane nagrody. Dlatego też szczególnie ważne jest, żeby przechowywać zarejestrowane paragony.

Raz w miesiącu można wygrać Opla Astrę, a raz na kwartał Opla Insignię, jednak jedynie wśród paragonów ze szczególnie premiowanej branży, którą w tym kwartale jest fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Ponadto, także raz w miesiącu do zgarnięcia są nowoczesne laptopy Lenovo Thinkpad oraz iPad-y Air 2.Losowania najcenniejszych nagród będzie można obejrzeć na żywo w TVP Regionalna, a dodatkowo nagrania z losowań będą również dostępne na kanale YouTube Ministerstwa Finansów. Warto pamiętać, że wszystkie nagrody w Narodowej Loterii Paragonowej są zwolnione z podatku.

Akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów trwa od 1 października 2015 roku do 30 września roku 2016 i ma na celu przekonanie Polaków, że codzienne wydawanie i branie prawidłowych paragonów fiskalnych podczas zakupów, ma znaczenie nie tylko przy dochodzeniu praw przez klientów w sytuacjach problemowych, ale także dla uczciwej konkurencji i stanu wspólnego budżetu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU