REKLAMA

Sprzedawali w internecie podróbki odzieży. Znaleziono towar o wartości 800 tys. zł

REKLAMA

Ponad 2 tysiące sztuk odzieży z zastrzeżonymi znakami towarowymi namierzyli funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego i policji. Udało się powstrzymać sprzedaż fałszywego towaru o wartości prawie 800 tys. zł.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z III Referatu Prewencji, wspólnie z funkcjonariuszami policji w Siedlcach przeprowadzili działania ukierunkowane na handel podróbkami. Mundurowi skontrolowali jeden z lokali usługowych na terenie Siedlec, który pełnił funkcję sklepu internetowego.

PowiązaneTematy

Sprzedawana z lokalu odzież wisiała na wieszakach, leżała na podłodze lub była już zapakowana. Funkcjonariusze zastali na miejscu pracowników, którzy przygotowywali do wysyłki ubrania nielegalnie opatrzone znakami towarowymi znanych firm. Sprzedawana była na terenie całej Polski, mogła więc też trafić do klientów z regionu płockiego.

fot. materiały prasowe

Właścicielka sklepu przyznała się do postawionego jej zarzutu wprowadzania do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi.  Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 2100 sztuk podrobionych produktów o wartości prawie 800 tys. zł.fot. materiały prasowe

Ponadto, do sprawy zostały zatrzymane telefony komórkowe, laptopy, zeszyty zawierające dane odbiorców, protokoły przekazania towarów, faktury VAT, listy klientów oraz inne dokumenty mające znaczenie dla sprawy.
Ujawnione podróbki trafiły do magazynu depozytowego MUCS.

Postępowanie w sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Siedlcach. Osobom, które wprowadzają do obrotu towar z podrobionymi, zastrzeżonymi znakami towarowymi grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. MutonisheR says:

    Zapraszam na FB i OLX tam tego jest multum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU