REKLAMA

W samochodzie torba, w torbie słoik, a w nim narkotyki

REKLAMA

Kilkadziesiąt porcji marihuany zawiniętej w folię aluminiową znaleźli w czwartek płoccy policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Narkotyki należały do 36-letniego mężczyzny, który przewoził je w swoim aucie w szklanym słoiku.

Do tego zdarzenia doszło 1 kwietnia br. w Płocku.

PowiązaneTematy

– Kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu płockiej komendy policji, weryfikując informacje o osobach posiadających środki odurzające, podjęli wczoraj czynności wobec 36-latka – przekazała mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Podczas spotkania z policjantami mężczyzna zachowywał się dość nerwowo, a pytany o posiadanie zabronionych środków, stanowczo zaprzeczał, aby mógł mieć z nimi coś wspólnego – wyjaśniła.Mężczyzna nie przekonał funkcjonariuszy, którzy przeszukali wnętrze pojazdu podejrzanego. W samochodzie znaleźli torbę, w której znajdował się szklany słoik, a w nim kilkadziesiąt zawiniątek z folii aluminiowej. Jak się okazało, folią owinięta była marihuana.

Płocczanin został zatrzymany, w komendzie usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Zgodnie z prawem, za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. Anonim says:

  On podobno pracował u brata a brat za robotą latał xD

 2. pp says:

  Marihuana to nie narkotyk

  • no no mordo leczy taka nikogo nie zabiła zapal sobie says:

   a ty jesteś ciężko upośledzony jak tak uważasz

 3. Podolazyce says:

  Dla mnie to jest żenada. Łapcie ludzi ktorzy operują twardymi narkotykami, kokaina heroina i tym podobne, a nie szczycicie sie zlapaniem pionka ktory jechal sobie z trawa. Ludzie wystarczy spojrzec na inne państwa, Holandia legal full, Niemcy, kazdy stan ma inne prawa ale nikt nikogo nie zatrzyma jak ma nie wiecej przy sobie jak 5g, w Belgii zrezygnowali z narkotestow w kierunku marihuanny bo tylko testy szly na smietnik badajac kazda osobe wracajaca ze stron niderlandzkich. Ziolo teraz mozna leglnie kupywac w aptekach za odpowiednia recepta ktora nie jest az tal trudno dostepna, a wy chcecie karac czlowieka na wiezienie Za pare gram zwyklej trawy… rozumiem dopalacze i tym podobne jestem za kara wiezienia, ale nie podstwowa trawka…

 4. Anonim says:

  Na której stacji Orlen ?

 5. Abstynent says:

  Uprzejmie donoszę że na stacjach paliw Orlen odbywa się sprzedaż środków odurzających, szkodliwych dla zdrowia, i powodujących odmienne stany świadomości u zarzywających ludzi co skutkuje wypadkami komunikacyjnymi, i innymi czynami prowadzącymi do utraty zdrowia i życia. Sprzedaż tych środków odbywa się w puszkach aluminiowych i butelkach szklanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU