REKLAMA

CBŚP w gminie Staroźreby. Czytelnik: Znaleziono produkcję narkotyków

REKLAMA

Od wtorku na terenie gminy Staroźreby trwają działania Centralnego Biura Śledczego Policji. Jak przekazał nam czytelnik, chodzi o produkcję narkotyków na jednej z posesji.

3 lipca otrzymaliśmy informację na temat działań CBŚP na terenie gminy Staroźreby.

– W miejscowości Krzywanice znaleziono wczoraj na jednej posesji produkcję narkotyków, prawdopodobnie amfetaminy – napisał do nas czytelnik. – Od wczoraj do chwili obecnej trwają tam czynności policji – wyjaśnił. Jak dodał, narkotyki zostały znalezione przypadkowo, podczas interwencji straży pożarnej, dotyczącej usunięcia gniazda owadów.

Państwowa Straż Pożarna w Płocku potwierdza, że prowadziła działania w tej miejscowości, dotyczące usunięcia gniazda os. – W informacji mamy adnotację, że na miejscu zdarzenia działania prowadziło Centralne Biuro Śledcze Policji – wyjaśnił nam dyżurny PSP w Płocku.

PowiązaneTematy

Również w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku potwierdziliśmy, że działania te były prowadzone przez CBŚP.Skontaktowaliśmy się z biurem prasowym CBŚP.

– Na tę chwilę mogę jedynie potwierdzić, że policjanci wykonują na miejscu czynności. Ze względu na dobro prowadzonego śledztwa, żadnych szczegółowych informacji nie mogę ujawnić – wyjaśniono nam w Zespole Prasowym CBŚP.

Będziemy monitorować tę sprawę.