REKLAMA

CBŚP w gminie Staroźreby. Czytelnik: Znaleziono produkcję narkotyków

REKLAMA

Od wtorku na terenie gminy Staroźreby trwają działania Centralnego Biura Śledczego Policji. Jak przekazał nam czytelnik, chodzi o produkcję narkotyków na jednej z posesji.

3 lipca otrzymaliśmy informację na temat działań CBŚP na terenie gminy Staroźreby.

– W miejscowości Krzywanice znaleziono wczoraj na jednej posesji produkcję narkotyków, prawdopodobnie amfetaminy – napisał do nas czytelnik. – Od wczoraj do chwili obecnej trwają tam czynności policji – wyjaśnił. Jak dodał, narkotyki zostały znalezione przypadkowo, podczas interwencji straży pożarnej, dotyczącej usunięcia gniazda owadów.

Państwowa Straż Pożarna w Płocku potwierdza, że prowadziła działania w tej miejscowości, dotyczące usunięcia gniazda os. – W informacji mamy adnotację, że na miejscu zdarzenia działania prowadziło Centralne Biuro Śledcze Policji – wyjaśnił nam dyżurny PSP w Płocku.

Również w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku potwierdziliśmy, że działania te były prowadzone przez CBŚP.Skontaktowaliśmy się z biurem prasowym CBŚP.

– Na tę chwilę mogę jedynie potwierdzić, że policjanci wykonują na miejscu czynności. Ze względu na dobro prowadzonego śledztwa, żadnych szczegółowych informacji nie mogę ujawnić – wyjaśniono nam w Zespole Prasowym CBŚP.

Będziemy monitorować tę sprawę.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 9

 1. Sztarożrebioki says:

  W sztarożrebach budują polszkie laszwegasz

 2. Obywatel RP says:

  E a kiedy do Tczewa wpadną panowie z CBŚ bo w Tczewie to do Piero bandytów się zrobiła z huliganami i dilerami w każdej klatce diler a policja ma w nosie bo współpracują z bandytami po ukladzie

 3. Aaa says:

  Tylko ze to nikt z tad po prostu ktoś kupił dom z okolic Warszawy i się zaczelo a do os straż wezwali przypadkowe osoby ?

 4. Rafał says:

  Nie wierzę, że ktoś z tego CIEMNOGRODU miał pojęcie o produkcji amfetaminy ?

 5. wiolka says:

  a może Pan Wójt ,jako włodarz Gminy coś nam wyjaśni więcej na ten temat,on zna najlepiej problem

 6. Nie wierzę w to co czytam. says:

  O nieee…..mogli jeszcze księdza wezwać do tych os…?? Co pacjenci sami siebie na muke wyebalyyyy…?? Janusze Biznesu poprostu…Bezmyslność ludzka nie zna żadnych granic… Zardzewiale „Głąby Kapuściane” roku 2019 Wędrują do gminy Staroźreby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU