Policjanci zatrzymali 23-latka, który posiadał środki odurzające. Mężczyzna najpierw zatrzasnął się w windzie, teraz w zamknięciu może spędzić nawet 3 lata.
Komenda Miejska Policji w Płocku informuje, że 9 lipca funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego interweniowali w związku ze zgłoszeniem zatrzaśnięcia osób w windzie, w jednym z płockich bloków.
– Mężczyźni zostali uwolnieni przez funkcjonariuszy straży pożarnej, jednak zachowanie jednego z ich wzbudziło czujność policjantów. W trakcie sprawdzenia okazało się, że 23-latek posiadał przy sobie blisko 60 tabletek środków odurzających w postaci ekstazy. Mieszkaniec Płocka został zatrzymany – relacjonuje podkom. Monika Jakubowska z KMP w Płocku.
Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.



































![Najlepsi żeglarze rywalizowali w Płocku na Mistrzostwach Polski klasy Micro – ORLEN Cup [ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2025/09/Regaty-ORLEN-Cup-Mistrzostwa-Polski-Micro-2025-15-360x180.jpg)







