Wystartowały zapisy na półmaraton. Pobiegnij i uratuj życie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W pierwszą niedzielę sierpnia płocki WOPR, wraz z parafią Fara i bankiem PKO BP, organizują półmaraton “Biegnij po zdrowie z WOPR”. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz dzieci z wadami serca.

Bieg rozpocznie się o godzinie 9 Mszą Świętą w intencji Adama Pietruszki pod ratuszem. Następnie odbędzie się start półmaratonu, którego trasa, licząca w sumie 21 km, poprowadzi m.in. ulicami Okrzei, Grodzką, Kościuszki i Małachowskiego. Start i meta znajdzie się na Starym Rynku.

W półmaratonie udział mogą wziąć wszyscy. Wystarczy zapisać się za pomocą formularza umieszczonego na stronie WOPRu i uiścić opłatę w wysokości 15 zł. Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę.

Cały dochód – z wpisowego oraz z rozstawionych podczas zbiórki puszek – zostanie przekazany na konto fundacji na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis, której podopiecznym jest m.in. chory Adam Pietruszka – chłopiec z wadą serca HLHS, czyli cierpiący na brak lewej komory serca.

Po zakończeniu biegu na wszystkich czeka wiele atrakcji, m.in. grill, pokazy sprzętu ratunkowego płockiego WOPR, pokazy Easy Company, zlot motocyklistów i samochodów terenowych.

PetroNews.pl jest patronem medialnym półmaratonu.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji